Warsztaty z PWiK

Gmina Wyszków w ramach projektu „Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków w Wyszkowie” zorganizowała warsztaty edukacyjne dla przedszkoli oraz klas 1-3 szkół podstawowych, w których pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie mieli okazję przedstawić rolę i właściwości wody w ekosystemie i życiu człowieka.

Warsztaty przeprowadzone zostały w formie multimedialnej oraz ciekawych zabaw edukacyjnych, w tym eksperymentów naukowych podczas, których dzieci wykonywały doświadczenia wykorzystując właściwości wody.

Uczestnicy warsztatów mieli okazję dowiedzieć się jak cennym zasobem naturalnym jest woda, jaką rolę spełnia w ekosystemie i w życiu człowieka.

4

5

3

1

6

7

  • Szybki kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę