Informacje ogólne

Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że aby usprawnić zarządzanie fakturami oraz przyspieszyć kontakt z nami uruchomiliśmy dla Państwa na stronie www.pwikwyszkow.pl zakładkę do zarejestrowania się do Elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-bok), w której po zalogowaniu będą Państwo mogli korzystać on-line bez ograniczeń z bezpłatnego dostępu do swoich rachunków.

W celu uzyskania dostępu do powyższych usług prosimy o zalogowanie się na naszej stronie internetowej, podając numer klienta z faktury i numer np. ostatniej faktury. Po zalogowaniu prosimy o uzupełnienie swoich danych, takich jak adres e-mail oraz podanie swojego numeru telefonu, na który będziemy mogli przekazywać Państwu dodatkowe informacje.

Korzyści, jakie Państwo otrzymają dzięki usłudze e-bok, to:

 • prosty i wygodny sposób kontrolowania należności za usługę dostawy wody i/lub odprowadzania ścieków (data wystawienia faktury i termin płatności, historia rachunków, aktualny stan konta, data wpływu należności za faktury, wydruk faktury w formie pdf);
 • możliwość podawania stanu wodomierza i sprawdzenia odczytów od daty zawarcia Umowy;
 • edycja swoich danych teleadresowych (email, telefon stacjonarny/komórkowy)
 • otrzymywanie wiadomości sms z informacją dotyczącą bieżących zobowiązań i ich terminów płatności, występujących awariach i planowanych pracach na sieci wod-kan oraz ewentualnych przerwach w dostawie wody.

Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania, które zarówno dla Państwa będzie pomocne i ułatwi procedurę rozliczeń, jak również nam pozwoli na jeszcze lepszy kontakt i obsługę Państwa zobowiązań jako klientów Spółki.

Jednocześnie informujemy, że Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie uruchomiło i umożliwiło również dokonywanie płatności kartą płatniczą inkasentom za wystawioną Państwu fakturę (forma bezgotówkowa).

W przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 29 7423827 oraz w Biurze Obsługi Klienta znajdującym się w siedzibie Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie, przy ulicy Komunalnej 1 (pokój nr 9).

Prezes Zarządu

mgr inż. Daniel Bogdan

 • Szybki kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę