Dlaczego kranówka?

 1. Jest bezpieczna. Woda z wyszkowskiego kranu regularnie jest monitorowana przez pracowników Stacji Uzdatniania Wody oraz przechodzi kontrole akredytowanych laboratoriów.
 2. Jest zdrowa. Pochodzi z głębokich źródeł podziemnych i zawiera minerały (m.in. magnez, wapń) potrzebne naszemu organizmowi. To dzięki nim zmniejsza się ryzyko chorób serca.
 3. Jest znacznie tańsza. Jeden litr wyszkowskiej wody kosztuje 0,004 zł, litr wody butelkowanej to koszt ok. 1 zł.
 4. Jest ekologiczna. Pijąc Wyszkowską Wodę pokazujemy, że jesteśmy odpowiedzialni za nasze środowisko naturalne. Zmniejszamy w ten sposób ilość odpadów, którymi są puste plastikowe i szklane butelki, zmniejszamy też zapotrzebowanie na ich produkcję oraz transport.
 5. Przez 24 h na dobę jest zawsze w Twoim kranie!
 • Szybki kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę