Cennik usług świadczonych przez PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie z dnia 29 maja 2019 r.  został wprowadzony nowy cennik usług świadczonych przez Spółkę obowiązujący od 1 czerwca 2019 r.

03.05.2019r.- cennik usług

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Zarządu PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie z dnia 31 grudnia 2019 r.  został dodany cennik badań wody obowiązujący od 1 stycznia 2020 r.

Zarządzenie Prezesa ws. cennika

  • Szybki kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę