Aktualności

OGŁOSZENIE

 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że z dniem 15.06.2020 roku zostaje otwarta siedziba Spółki do bezpośredniego kontaktu z klientami – przypominamy jednocześnie o obowiązku zakrywania twarzy (ust i nosa) na terenie całej siedziby Spółki.

Informujemy także, że inkasenci powrócili do pracy w terenie w celu wystawiania faktur i ewentualnego przyjmowania należności w formie bezgotówkowej za pomocą terminali płatniczych. Płatność gotówkowa u inkasentów i w siedzibie Spółki nie jest już możliwa z powodu likwidacji kasy znajdującej się w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie.

Wszelkie płatności należy uiszczać elektronicznie, w placówkach bankowych lub na poczcie.

Zarząd PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie 

 

 

Wszelkich informacji udzielimy po numerem telefonu 29 74 23827 lub drogą mailową bip@bip.pwikwyszkow.pl lub przez stronę internetową pwikwyszkow.pl w zakładce e-bok.

Prezes Zarządu

mgr inż. Daniel Bogdan

 

  • Szybki kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę