Akredytacja laboratorium

Z dumą informujemy, że Laboratorium Badania Wody uzyskało akredytację Polskiego Centrum Akredytacji.

Akredytacja PCA jest potwierdzeniem kompetencji, bezstronności i wiarygodności wydawanych przez laboratorium wyników.

Laboratorium Badania Wody Przedsiębiorstwa Wodociągów  i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w ramach swojej działalności zajmuje się m.in.:

 • pobieraniem próbek wody  do spożycia,
 • badaniem próbek wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

Pobrania i badania próbek realizowane są zarówno w ramach wewnętrznej kontroli jakości wody, jak i na zlecenie firm, instytucji, a także Klientów indywidualnych (np. badania próbek pochodzących z prywatnych ujęć wody – studnie głębinowe Klientów).

 • Szybki kontakt

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę