Aktualności

INFORMACJA 

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że w związku z chorobą pracownika, laboratorium wody nie będzie przyjmować próbek do badania, aż do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy

Zarząd PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie

Informacja

 

    Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie informuje, że przystępuje do przebudowy sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Centralnej w Wyszkowie na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Geodetów. Przebudowa kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami kanalizacyjnymi do granic posesji zostanie wykonana metodą krakingu statycznego przez firmę Techniki Bezwykopowe Sp. z o.o. z Białegostoku. Spółka zapewnia, że podczas wykonywania inwestycji kanalizacja sanitarna będzie pracowała bez zakłóceń.

 

Za utrudnienia przepraszamy

Zarząd PWiK Sp. z o.o. w Wyszkowie

  • Szybki kontakt

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w powyższym formularzu przez Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie w celu realizacji zgłoszenia zapytania szybkiego kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wyszkowie (07-200) z siedzibą przy ul. Komunalnej 1. Szczegółowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są na: http://pwikwyszkow.pl w zakładce RODO

Przesuń na górę